PORA ŽODŽIŲ APIE MUS

Mūsų misija - radikaliai pakeisti asmens higienos produktų rinką, asitelkiant naujausias technologijas. 

DS Laboratories yra kompanija, kuri visiškai atsidavusi pažangiausioms technologijoms bei naujovėms. Mes dirbame Jums pagal šiuos principus: 

1. Kiekvienas mūsų produktas išleistas į prekybą, pasižymi tokiomis savybėmis, kurių negali pasiūlyti nei vienas mūsų rinkos konkurentas. Jeigu produktas neatitinka šio kriterijaus, mes paprasčiausiai jo atsisakome.
2. Mes griežtai tikriname bei testuojame visus produktus. Jeigu junginys ar ingredientas nepateisina mūsų lūkesčių, jis nebus naudojamas mūsų produktuose. DS Laboratories yra viena iš keletos kosmetikos kompanijų, kuri atlieka tyrimus savo labaratorijose su savanoriais.
3. Novatoriškumas visada bus pirma ekonomikos. Mūsų chemikams svarbiausia ne pinigai, bet parodyti viską ką gali mokslas bei technologijos.
4. Mūsų tikslas sukurti produktus, kurie būtų efektyvūs bei veiksmingi, taip palengvindami klientų gyvenimą.
5. Mes tiriame egzotiškas medžiagas, vėliau palaipsniui pritaikome jas produktams. Klientai gali pasikliauti DS Laboratories, nes jie visada bus pirmieji,kurie įsigyjo produktą kurio dar nebuvo rinkoje.

Visi šie principai mums tarnauja kaip pamatas mūsų kompanijos ideologijai. Jų siekimas kursto mus siekti ko didesnės pažangos biotechnologijų srityje.

Dvaro 64A, Šiauliai
Tel.: +37041424775
info@klipsalonas
Klipshop.lt bendradarbiauja su KLIP grožio salonu, kuris susikūrė 2005 metais, Šiauliuose. Daugiau informacijos apie saloną: www.klipsalonas.lt
KLIPshop.lt tikslas, priartinti profesionalią plaukų priežiūros kosmetiką pirkėjui, kuris neišeidamas iš namų galėtų mėgautis produktu, kuris siūlomas įsigyti tik grožio salonuose. Taip pat suteikti sąžiningą Klientų aptarnavimą, kokybiškas plaukų priežiūros prekes, mandagų bei malonų bendravimą.